background

Entegre Çözümler

ANASAYFA I ENTEGRE ÇÖZÜMLER

Entegre Olarak Sunulan Hizmetler

Entegre Lojistik Hizmeti yüklerin deniz, hava ve kara yolu ile varış destinasyonuna birden fazla taşıma aracı kullanılarak, tek sözleşme ve tek operatör üzerinden taşınması sürecini kapsamaktadır. Entegre lojistik sürekli olarak öğrenmeyi ve yenilikleri takip etmeyi gerektirir. Bu anlamda TLC GRUP vizyoner bir bakış açısına sahiptir ve işlerini tek elden yönetebilecek kapasitededir.

TLC GRUP

TLC GRUP, entegre lojistik hizmeti verebilen yetkin bir ekibe sahiptir. Entegre lojistik konusunda uzman ekibimiz yük hangi boyutlarda, hangi destinasyona olursa olsun tek irtibat noktası olarak çalışır ve 7/24 hizmet sağlar.

TLC GRUP tüm üreticilere, forwarderlara ve entegre lojistik hizmetine ihtiyaç duyan herkese uçtan uca tedarik zinciri yönetimi sunar. Her projenin kendine özgü güçlü ve zayıf noktalarını, oluşabilecek riskleri tespit ederek müşterilerini bilgilendirir ve en iyi servisi sağlamak üzere gerekli çözümleri sunar. Müşterilerinin stratejik hedeflerini yakalamaya ve en uygun maliyetli seçeneklerle onları yönlendirmeye çalışır.

TLC GRUP

Birçok alanda kendini geliştirmiş, yenilikleri takip eden dinamik ekibimiz ve sahip olduğumuz güçlü finansal kaynak ile uçtan uca tedarik zinciri servisi sağlayıcısıyız. Entegre Çözümlerimiz, uçtan uca tüm tedarik zincirinize verimlilik, esneklik ve maliyet avantajı kazandırmanıza yardımcı olur. Tüm gerekli hizmetleri (taşımacılık, depolama ve yönetim) tek bir eksiksiz, optimize pakette toplayarak tedarik zinciri operasyonlarınızı basitleştiriyor ve işletmenizi daha güçlü ve daha verimli hale getiriyoruz.

Global Erişime Ve Yerel Bilgi Birikimine Sahip Taşımacılık

Günümüzde müşteriler sürekli hareket halinde ve ürünlere her zamankinden daha hızlı ve ucuz yollarla erişmek istiyorlar. Global platformda her şey giderek birbiriyle bağlantılı hale geliyor. Bu nedenle, tedarik zincirinizi yönetmek için güçlü, uluslararası bir ağa ihtiyacınız var. Entegre lojistik hizmetlerini de kapsayan tüm hizmetlerimizle yanınızdayız.service

Havayolu

Özenle seçilen taşıyıcılarla birlikte tüm dünyadaki önemli rotalarda planlı bir şekilde çalışarak programınızı...

Ayrıntılar
service

Denizyolu

Geniş ürün çeşitliliğimiz sayesinde, kargonuzun doğru zamanda, doğru yere, uygun maliyetli biçimde ulaşmasını ...

Ayrıntılar
service

Karayolu

Karayolu Taşımacılığı Ürünlerimiz LTL (Kamyonun Tamamını Doldurmayan Yük), PTL (Kısmi) veya ...

Ayrıntılar
service

Trenyolu

TLC GRUP, uluslararası demiryolu taşımacılığı için gereken tüm nakliyat ve lojistik hizmetleri ...

Ayrıntılar
service

Lojistik

Müşterilerilerimize ihtiyaçlarını karşılamak ve dünyanın herhangi bir yerinde erişilebilir kılan mal ...

Ayrıntılar
service

Kurye

Uluslararası Kurye departmanı, Uluslararası gönderi hizmeti ile dünyanın her noktasına kargo gönderimi ...

Ayrıntılar